Android

Dialer aplikacji T9: prawdopodobnie najszybsze wyszukiwanie aplikacji na Androida

5 Best Dialer & Contacts Apps for Android/iOS!

5 Best Dialer & Contacts Apps for Android/iOS!

Spisu treści:

Anonim

Jedną z rzeczy, które zawsze oczekiwałam na szufladę aplikacji na Androida, jest możliwość łatwego i skutecznego wyszukiwania aplikacji. Jednak wiele wyrzutni, w tym popularny Samsung Touch Wiz i wyrzutnie innych firm, nie zintegrowały jeszcze funkcji wyszukiwania. Na szczęście program do uruchamiania aplikacji Sony Xperia Z - urządzenie z Androidem, którego używam obecnie - ma funkcję wyszukiwania aplikacji.

Ale teraz, kiedy korzystam z aplikacji Themer, trochę mi brakowało wyszukiwania aplikacji. Czas polować na obejście!

App Dialer dla Androida

Potrzebowałem sposobu, w jaki mogę użyć mojego obecnego motywu (w tym programu uruchamiającego), a także mieć możliwość wyszukiwania aplikacji. W moim zadaniu natknąłem się na kilka aplikacji, ale App Dialer był jedynym, który wydawał się wart swojej soli.

Jeśli korzystałeś z klawiatury T9 na swoim Androidzie, aby wyszukać kontakty w dialerze Android, powinieneś być w stanie łatwo odnieść się do aplikacji Dialer. Po zainstalowaniu aplikacji Dialer z rynku możesz ją uruchomić z ikony aplikacji w szufladzie. Po zainicjowaniu aplikacji na ekranie pojawi się mała klawiatura T9, identyczna z widżetem. Teraz wszystko, co musisz zrobić, to wyszukać aplikację, którą chcesz uruchomić, po prostu naciskając cyfry zawierające litery aplikacji i uruchomić ją, gdy otrzymasz dopasowanie.

Dialer wyszukuje aplikacje w czasie rzeczywistym i pokazuje wszystkie możliwości aplikacji, które można tworzyć za pomocą kombinacji liter w klawiaturze T9. Aplikacja działa nawet wtedy, gdy podasz część nazwy aplikacji. Na przykład, jeśli szukasz aplikacji App Dialer, nawet wyszukiwanie nazwy „Dial” zwróci aplikację w wynikach.

Korzystanie z aplikacji Dialer do szybkich wyszukiwań aplikacji

Najlepszym sposobem korzystania z aplikacji jest przypięcie ikony aplikacji w miejscu ikony Szuflady aplikacji lub tuż obok niej na ekranie głównym. Jeśli masz włączone gesty w bieżącym programie uruchamiającym lub używasz gestów machnięcia na zakorzenionym telefonie z Androidem, możesz dodać App Dialer do jednego z gestów i łatwo wyszukać aplikację. Aplikacja obsługuje również widżety, dzięki czemu można bezpośrednio rozpocząć wyszukiwanie na ekranie głównym.

Jeśli korzystasz z Google Now do tej pory, aby wyszukiwać i uruchamiać aplikacje na swoim urządzeniu, przekonasz się, że aplikacja T9 App Dialer jest znacznie szybsza. Ponadto aplikacja wyszukuje możliwości słów między nazwą, której nie ma w Google Now. Ponadto Google korzysta z pełnowartościowej klawiatury qwerty, która jest denerwująca czasami w porównaniu z klawiaturą T9.

Aplikacja jest również dostępna w wersji Pro (2, 95 USD) z dodatkowymi funkcjami, takimi jak panel szybkiego uruchamiania w obszarze powiadomień i opcja odinstalowania aplikacji za pomocą samego dialera.

Wniosek

App Dialer dla Androida można porównać do Launchy i FARR dla Windows, jeśli chodzi o szybkość wyszukiwania aplikacji. Więc jeśli jesteś użytkownikiem Androida, który ma zainstalowane aplikacje na swoim urządzeniu, zdecydowanie polecam wykonanie tej aplikacji. Wkrótce po całkowitym przejęciu App Dialer jestem pewien, że nie przegapisz tradycyjnej aplikacji, którą użyłeś do uruchomienia aplikacji.